Sídlo a virtuální kancelář na Praze 1

Získejte sídlo společnosti nebo živnostníka a virtuální kancelář na skvělé adrese!

Sídlo budete mít na adrese Dlouhá 730/35

 • Kancelář je v našem vlastnictví, nikoli v nájmu.
 • Stálý provoz recepce v pracovní dny od 9:00 – 17:00 hod.
 • 3 minut chůze od stanice metra B Náměstí republiky, 7 minut chůze na Staroměstské náměstí.
 • Luxusní adresa podnikání v centru Prahy.
 • Nejrychlejší zpětná vazba o přijaté poště.
 • Za poplatek je možné využívat konferenční místnost k obchodním jednáním.

Ceník virtuálního sídla na Praze 1

MěsíčněZa obdobíÚspora
Platba na 1 rok690 Kč + DPH8 280 Kč + DPHběžná cena
Platba na 3 roky590 Kč + DPH21 240 Kč + DPH18 516 Kč
Platba na 5 let490 Kč + DPH29 400 Kč + DPH14 520 Kč

Tip

Myslíte to s podnikáním vážně?
Zvolte delší časové období a za uspořené peníze si pořiďte něco pěkného.

Sídlo budete mít na adrese Revoluční 763/15

 • Stálý provoz recepce v pracovní dny od 9:00 – 17:00 hod.
 • Ihned u tramvajové zastávky Dlouhá třída, 3 minut chůze od stanice metra B Náměstí republiky.
 • Luxusní adresa podnikání v centru Prahy.
 • Nejrychlejší zpětná vazba o přijaté poště.
 • Za poplatek je možné využívat konferenční místnost k obchodnímu jednání.

Ceník virtuálního sídla na Praze 1

MěsíčněZa obdobíÚspora
Platba na 1 rok990 Kč + DPH11 880 Kč + DPHběžná cena
Platba na 3 roky835 Kč + DPH30 060 Kč + DPH5580 Kč

Tip

Myslíte to s podnikáním vážně?
Zvolte delší časové období a za uspořené peníze si pořiďte něco pěkného.


Potřebujete poradit?

Opište prosím kód:     captcha

Sídlo společnosti je vlastně obchodní adresa vašeho podnikání. Každá obchodní společnost musí mít sídlo, kam jí bude chodit pošta. Mít sídlo vyžaduje i zákon. My Vám se zajištěním sídla rádi poskytneme. Je to jedna z našich základních služeb, kterou velmi často využívají klienti, kteří si u nás pořídí ready made společnost. Poskytnout sídlo samozřejmě umíme každému – ať už využije naší předpřipravenou společnost, nebo chce jen změnit sídlo společnosti založené samostatně. Zkrátka v každém případě si můžete zajistit sídlo tam, kde potřebujete.

Sídlo na Praze 1 vaší společnosti automaticky dodá image společnosti, která je v centru dění. Přeci jen sídlit na Praze 1, to dělá dobrý dojem. Důležité instituce jsou z Prahy 1 blízko a nájmy zde patří k nejvyšším v ČR. Umístění sídla na Praze 1, tedy na jedné z nejlepších adres v ČR, můžeme jen doporučit. Sídlo na této adrese se odrazí v respektu, se kterým s vámi budou vaši obchodní partneři jednat.

Virtuální kancelář na Praze 1

Samozřejmě vám k sídlu na Praze 1 umíme zajistit i virtuální kancelář, což je řešení, které je z právního hlediska naprosto v pořádku. Mnoho podnikatelů tuto možnost využívá. I když jejich společnost samotná na adrese sídla fyzicky nepůsobí, není tím nijak omezena její možnost mít zde sídlo. Sídlo je totiž do značné míry formální záležitost. Samozřejmě je však nutné, aby v místě sídla společnosti někdo přebíral poštu a obdobnou korespondenci – nebo aby tato korespondence byla přeposílána na skutečnou adresu, což samozřejmě umíme. Popřípadě je možné dohodnout se i na dalších doplňkových službách, které s umístěním sídla souvisejí.

Adresa, kterou vám poskytneme, rozhodně nebude podezřelá nebo rozporuplná, jak se bohužel u poskytovatelů virtuálních sídel někdy stává. Sídlo vaší společnosti neumístíme do sklepa nebo do velkoskladu. My vám zajistíme sídlo v prostorách, které jsou vhodné a dostatečně na úrovni. Obvykle to jsou kancelářské prostory nebo prostory podobného ražení. Nechceme totiž žádnou ze společností, pro které sídlo zajišťujeme, vystavit riziku.

Mít sídlo na Praze 1 vaší obchodní společnosti zvýší prestiž, o tom není sporu. A nejlepší na tom je, že vše může být jen virtuální, a proto i překvapivě levné. Mít dobrou adresu sídla, skvělou adresu, to už není výsada nadnárodních advokátních kanceláří a poradenských společností. Ne. S naší je prvotřídní adresa dostupná každému, kdo ví, že to smysl má. Protože v byznysu platí, že dobré jméno, dobrá pověst a dobrá adresa dělají hodně.

Magazín

7.11.2017
Ověřování cizích listin

O společnosti s ručením omezeným mají kromě českých občanů zájem mnohdy i osoby ze zahraničí. Velkou část našich klientů tvoří cizinci, kteří s.r.o...

Celý článek

25.10.2017
Ručení statutárního orgánu

Ručení statutárního orgánu Co je statutární orgán společnosti? Statutární orgán společnosti tvoří osoby, které jsou oprávněné jednat za společnost...

Celý článek