Sídlo a virtuální kancelář na Praze 10

Získejte sídlo společnosti nebo živnostníka a virtuální kancelář na skvělé adrese!

Sídlo budete mít na adrese Chudenická 1059/30

  • Kancelář je v našem vlastnictví, nikoli v nájmu.
  • Cenově dostupná a zároveň zajímavá adresa.
  • Za poplatek je možné využívat konferenční místnost k obchodním jednáním.

Ceník virtuálního sídla v Praze 10

MěsíčněZa obdobíÚspora
Platba na 1 rok205 Kč + DPH2 460 Kč + DPH
Platba na 3 roky155 Kč + DPH5 580 Kč + DPH2 178 Kč
Platba na 5 let135 Kč + DPH8 100 Kč + DPH5 082 Kč

Tip

Myslíte to s podnikáním vážně?
Zvolte delší časové období a za uspořené peníze si pořiďte něco pěkného.


Potřebujete poradit?

Opište prosím kód:     captcha

Sídlo společnosti je vlastně obchodní adresa vašeho podnikání. Každá obchodní společnost musí mít sídlo, kam jí bude chodit pošta. Mít sídlo vyžaduje i zákon. My vám se zajištěním sídla rádi poskytneme. Je to jedna z našich základních služeb, kterou velmi často využívají klienti, kteří si u nás pořídí ready made společnost. Poskytnout sídlo samozřejmě umíme každému – ať už využije naší předpřipravenou společnost, nebo chce jen změnit sídlo společnosti založené samostatně. Zkrátka v každém případě si můžete zajistit sídlo tam, kde potřebujete.

Sídlo na Praze 10, tedy v oblasti zahrnující především pražské Vršovice a Strašnice, z vaší společnosti udělá pražskou firmu, která sídlí na dobré adrese. Obzvláště pokud jste aktivní v odvětví, kde není nezbytné mít sídlo v úplném centru Prahy, tuto možnost jistě oceníte. Praha, to totiž není jen historické centrum. A v mnoha odvětvích působí dobře právě to, že se nesnažíte být za každou cenu na exkluzivní adrese v samotném centru. Taková snaha může ve výsledku leckdy působit jako zbytečný přepych, který není potřeba. A který ani nesvědčí o pragmatickém přístupu k podnikání. Praha 10 je však jednou z oblastí, která není od centra nijak daleko a kde jsou ekonomické aktivity značné. Jde o oblast, jejíž jméno má dobrý zvuk. Umístění sídla Vaší společnosti právě na Praze 10 je tedy dobrý krok, který doporučujeme. A doporučujme ho především těm, kteří si zakládají na pragmatických postojích a kteří chtějí dobrou adresu v jedné ze snadno dostupných oblastí Prahy. Sídlo na adrese v Praze 10 Vám napomůže vytvořit si dobré jméno u vašich současných i potenciálních obchodních partnerů.

Virtuální kancelář na Praze 10

Samozřejmě vám k sídlu na Praze 10 umíme zajistit i virtuální kancelář, což je řešení, které je z právního hlediska naprosto v pořádku. Mnoho podnikatelů tuto možnost využívá. I když jejich společnost samotná na adrese sídla fyzicky nepůsobí, není tím nijak omezena její možnost mít zde sídlo. Sídlo je totiž do značné míry formální záležitost. Samozřejmě je však nutné, aby v místě sídla společnosti někdo přebíral poštu a obdobnou korespondenci, popřípadě plnil další povinnosti se sídlem spojené.

Naše adresa rozhodně není podezřelá nebo rozporuplná, jak se bohužel u poskytovatelů virtuálních sídel někdy stává. Sídlo vaší společnosti neumístíme do sklepa nebo do velkoskladu. My vám zajistíme sídlo v prostorách, které jsou vhodné a dostatečně na úrovni. Obvykle to jsou kancelářské prostory nebo prostory podobného ražení. Nechceme totiž žádnou ze společností, pro které sídlo zajišťujeme, vystavit riziku.

Mít sídlo na Praze 10 je pro vaší obchodní společnost dobré, o tom není sporu. A nejlepší na tom je, že vše může být jen virtuální, a proto i překvapivě levné. Mít dobrou adresu není výsada nadnárodních advokátních kanceláří a poradenských společnosti. Ne, s naší je seriózní a důvěryhodná adresa dostupná každému, kdo ví, že to smysl má. Protože v byznysu platí, že dobré jméno, dobrá pověst a dobrá adresa dělají hodně.

Magazín

7.11.2017
Ověřování cizích listin

O společnosti s ručením omezeným mají kromě českých občanů zájem mnohdy i osoby ze zahraničí. Velkou část našich klientů tvoří cizinci, kteří s.r.o...

Celý článek

25.10.2017
Ručení statutárního orgánu

Ručení statutárního orgánu Co je statutární orgán společnosti? Statutární orgán společnosti tvoří osoby, které jsou oprávněné jednat za společnost...

Celý článek