Sídlo a virtuální kancelář na Praze 3

Získejte sídlo společnosti nebo živnostníka a virtuální kancelář na skvělé adrese!

Sídlo budete mít na adrese Roháčová 145/14

  • Adresa v centru Prahy, 6 minut autobusem od stanice metra Florenc a 5 minut na Floru.
  • Za poplatek je možné využívat konferenční místnost k obchodním jednáním.

Ceník virtuálního sídla v Praze 3

MěsíčněZa obdobíÚspora
Platba na 1 rok275 Kč + DPH3 300 Kč + DPH
Platba na 3 roky225 Kč + DPH8 100 Kč + DPH2 178 Kč
Platba na 5 let199 Kč + DPH11 940 Kč + DPH5 517 Kč

Tip

Myslíte to s podnikáním vážně?
Zvolte delší časové období a za uspořené peníze si pořiďte něco pěkného.


Potřebujete poradit?

Opište prosím kód:     captcha

Sídlo společnosti je vlastně obchodní adresa vašeho podnikání. Každá obchodní společnost musí mít sídlo, kam jí bude chodit pošta. Mít sídlo vyžaduje i zákon. My vám se zajištěním sídla rádi poskytneme. Je to jedna z našich základních služeb, kterou velmi často využívají klienti, kteří si u nás pořídí ready made společnost. Poskytnout sídlo samozřejmě umíme každému – ať už využije naší předpřipravenou společnost, nebo chce jen změnit sídlo společnosti založené samostatně. Zkrátka v každém případě si můžete zajistit sídlo tam, kde potřebujete.

Sídlo na Praze 3, tedy na Žižkově, vaší společnosti dodá image společnosti, která sídlí na dobré adrese. Praha, to není jen historické centrum a na Žižkově najdeme kanceláře mnoha dobře prosperujících obchodních společností. Důležité pražské jsou z Prahy 3 blízko a Žižkov je příjemná oblast. Umístění sídla Vaší společnosti na Praze 3 je dobrý krok, který doporučujeme. Sídlo na této adrese Vám dodá respekt u vašich současných i potenciálních obchodních partnerů.

Virtuální kancelář na Praze 3

Samozřejmě vám k sídlu na Praze 3 umíme zajistit i virtuální kancelář, což je řešení, které je z právního hlediska naprosto v pořádku. Mnoho podnikatelů tuto možnost využívá. I když jejich společnost samotná na adrese sídla fyzicky nepůsobí, není tím nijak omezena její možnost mít zde sídlo. Sídlo je totiž do značné míry formální záležitost. Samozřejmě je však nutné, aby v místě sídla společnosti někdo přebíral poštu a obdobnou korespondenci, popřípadě plnil další povinnosti se sídlem spojené.

Naše adresa rozhodně není podezřelá nebo rozporuplná, jak se bohužel u poskytovatelů virtuálních sídel někdy stává. Sídlo vaší společnosti neumístíme do sklepa nebo do velkoskladu. My vám zajistíme sídlo v prostorách, které jsou vhodné a dostatečně na úrovni. Obvykle to jsou kancelářské prostory nebo prostory podobného ražení. Nechceme totiž žádnou ze společností, pro které sídlo zajišťujeme, vystavit riziku.

Mít sídlo na Praze 3 vaší obchodní společnosti zvýší prestiž, o tom není sporu. A nejlepší na tom je, že vše může být jen virtuální, a proto i překvapivě levné. Mít dobrou adresu není výsada nadnárodních advokátních kanceláří a poradenských společnosti. Ne, s naší je seriózní a důvěryhodná adresa dostupná každému, kdo ví, že to smysl má. Protože v byznysu platí, že dobré jméno, dobrá pověst a dobrá adresa dělají hodně.

Magazín

7.11.2017
Ověřování cizích listin

O společnosti s ručením omezeným mají kromě českých občanů zájem mnohdy i osoby ze zahraničí. Velkou část našich klientů tvoří cizinci, kteří s.r.o...

Celý článek

25.10.2017
Ručení statutárního orgánu

Ručení statutárního orgánu Co je statutární orgán společnosti? Statutární orgán společnosti tvoří osoby, které jsou oprávněné jednat za společnost...

Celý článek