Sídlo a virtuální kancelář na Praze 3

Získejte sídlo společnosti nebo živnostníka a virtuální kancelář na skvělé adrese!

Sídlo budete mít na adrese Příkop 4, 602 00 Brno

  • Kancelář je v našem vlastnictví, nikoli v nájmu.
  • Cenově dostupná a zároveň zajímavá adresa v centru.
  • Za poplatek je možné využívat konferenční místnost k obchodním jednáním.

Ceník virtuálního sídla v Brně 10

MěsíčněZa obdobíÚspora
Platba na 1 rok285 Kč + DPH3 420 Kč + DPH
Platba na 3 roky185 Kč + DPH6 660 Kč + DPH2 178 Kč
Platba na 5 let135 Kč + DPH8 100 Kč + DPH5 082 Kč

Tip

Myslíte to s podnikáním vážně?
Zvolte delší časové období a za uspořené peníze si pořiďte něco pěkného.


Potřebujete poradit?

Opište prosím kód:     captcha

Sídlo společnosti je vlastně obchodní adresa vašeho podnikání. Každá obchodní společnost musí mít sídlo, kam jí bude chodit pošta. Mít sídlo vyžaduje i zákon. My vám se zajištěním sídla rádi poskytneme. Je to jedna z našich základních služeb, kterou velmi často využívají klienti, kteří si u nás pořídí ready made společnost. Poskytnout sídlo samozřejmě umíme každému – ať už využije naší předpřipravenou společnost, nebo chce jen změnit sídlo společnosti založené samostatně. Zkrátka v každém případě si můžete zajistit sídlo tam, kde potřebujete.

Sídlo v Brně z vaší společnosti udělá firmu, která sídlí na dobré adrese. Brno je významné hospodářské centrum, kde sídlí mnoho úspěšných obchodních společností. Pokud se chystáte posílit své aktivity v Brně a v přilehlých oblastech České republiky, bude pro vás sídlo zde nutností. Adresa, na které sídlo budete mít, je v oblasti s dobrým jménem. Sídlo na této adrese v Brně Vám napomůže vytvořit si dobré jméno u vašich současných i potenciálních obchodních partnerů.

Naše adresa, na které vám sídlo zřídíme, rozhodně není podezřelá nebo rozporuplná, jak se bohužel u poskytovatelů virtuálních sídel někdy stává. Sídlo vaší společnosti neumístíme do sklepa nebo do velkoskladu. My vám zajistíme sídlo v prostorách, které jsou vhodné a dostatečně na úrovni. Jsou kancelářské prostory nebo prostory podobného ražení. Nechceme totiž žádnou ze společností, pro které sídlo zajišťujeme, vystavit riziku.

Virtuální kancelář na v Brně

Samozřejmě vám k sídlu v Brně umíme zajistit i virtuální kancelář, což je řešení, které je z právního hlediska naprosto v pořádku. Mnoho podnikatelů tuto možnost využívá. I když jejich společnost samotná na adrese sídla fyzicky nepůsobí, není tím nijak omezena její možnost mít zde sídlo. Sídlo je totiž do značné míry formální záležitost. Samozřejmě je však nutné, aby v místě sídla společnosti někdo přebíral poštu a obdobnou korespondenci, popřípadě plnil další povinnosti se sídlem spojené.

Mít sídlo v Brně vám značně usnadní podnikání. A nejlepší na tom je, že vše může být jen virtuální, a proto i překvapivě levné. Mít dobrou adresu není výsada nadnárodních advokátních kanceláří a poradenských společnosti. S naší pomocí je seriózní a důvěryhodná adresa dostupná každému, kdo ví, že to smysl má. Koneckonců obzvlášť v byznysu platí, že dobré jméno, dobrá pověst a dobrá adresa dělají hodně.

Magazín

7.11.2017
Ověřování cizích listin

O společnosti s ručením omezeným mají kromě českých občanů zájem mnohdy i osoby ze zahraničí. Velkou část našich klientů tvoří cizinci, kteří s.r.o...

Celý článek

25.10.2017
Ručení statutárního orgánu

Ručení statutárního orgánu Co je statutární orgán společnosti? Statutární orgán společnosti tvoří osoby, které jsou oprávněné jednat za společnost...

Celý článek