Společnost s registrací k DPH

Staňte se plátcem DPH snadno a rychle

Potřebujete ready made společnost, která je plátcem DPH? Pro ready made společnosti od nás platí, že jejich jménem můžete jednat opravdu brzy. Nebudete tak muset procházet zdlouhavým procesem registrace k DPH se svou vlastní společností a můžete tak velmi rychle začít fakturovat jako plátce DPH. Po pořízení naší společnosti, která je již registrována k placení DPH, tak můžete okamžitě nakupovat zboží a služby a uplatňovat odpočet DPH. To vám může v určitých situacích ušetřit významné peníze.


Staňte se plátcem DPH snadno a rychle

Potřebujete ihned uplatnit daň z přidané hodnoty? Nebo při nákupu zboží či služeb mít postavení plátce DPH? Stačí si u nás pořídit ready made společnost s.r.o., která je k platbě DPH už zaregistrována!

Mezi hlavní výhody naší ready made společnosti patří to, že:


Kdy se vyplatí být plátcem DPH?

O placení DPH se doporučuje začít uvažovat v případě, že nakupujete zboží ze zemí mimo EU. Jako plátce DPH, který nakupuje zboží ze země mimo EU, pak budete nakupovat bez daně. Nakoupené zboží uvedete v přiznání k DPH a daň Vám následně vrátí stát. Samozřejmě záleží na tom, zda jsou vašimi zákazníky obchodní společnosti a jiní podnikatelé, nebo koncoví zákazníci – spotřebitelé. Pro bližší informace a doporučení se na nás neváhejte obrátit. Naši zkušení daňoví poradci Vám doporučí nejvýhodnější řešení.


Ready made společnost – plátce DPH? U nás to bude rychlé

Budete potřebovat jen svou občanku, díky které na vás společnost u notáře převedeme. Podrobnosti vám samozřejmě sdělíme a vysvětlíme vše, na co byste se chtěli zeptat. Spolehněte se na naše zkušené poradce. Stát se plátcem DPH je s námi snadné a rychlé.

Ready made společnost je ideální variantou, jak začít podnikat. Běžné založení společnostije zdlouhavé, vyžaduje hledání informací, tvorbu zakládající dokumentace a podobně. Díky naším službám ušetříte svůj čas a vyhnete se komplikacím, ke kterým může dojít, když společnost zakládá někdo bez mnohaletých zkušeností s touto aktivitou. Spolehněte se na naše služby.


A nyní již jen vyplnit formulář a máte vyřízeno

Opište prosím kód:     captcha

Nenašli jste, co jste potřebovali? Napište nám

Čísla, která se mění správným směrem

620 Založených a prodaných společností
1845 Poskytnutých sídel společnosti
5 Let naší historie

Magazín

7.11.2017
Ověřování cizích listin

O společnosti s ručením omezeným mají kromě českých občanů zájem mnohdy i osoby ze zahraničí. Velkou část našich klientů tvoří cizinci, kteří s.r.o...

Celý článek

25.10.2017
Ručení statutárního orgánu

Ručení statutárního orgánu Co je statutární orgán společnosti? Statutární orgán společnosti tvoří osoby, které jsou oprávněné jednat za společnost...

Celý článek