Změny v existujících společnostech

Zařídíme změny ve Vaší firmě rychle a v souladu s právem

Možností a variant, jak je možné právnické osoby rozdělovat, spojovat a kombinovat, je mnoho. Můžete se rozhodnout pro jiné jméno či sídlo firmy, převést ji na někoho jiného nebo své podnikání úplně ukončit. Máme spoustu praktických zkušeností a umíme Vám pomoct s tím, co potřebujete.

Co potřebujete zařídit?

ZMĚNA SÍDLA FIRMY

Rádi byste se přestěhovali na reprezentativnější adresu nebo jste se rozhodli pro virtuální sídlo z důvodu zabezpečení svého majetku? Vyřídíme celý proces za Vás.

ZMĚNA SPOLEČENSKÉ SMLOUVY

Změna společenské smlouvy znamená, že se mění základní parametry dané obchodní společnosti. Může jít například o přistoupení nových společníků, převod podílů nebo změny základního kapitálu.

PŘEVOD SPOLEČNOSTI

Pomůžeme Vám s veškerou administrativou spojenou s převodem firmy. Ať už si přejete převést podíl na jiného společníka nebo na třetí osobu, stačí se na nás obrátit.

LIKVIDACE SPOLEČNOSTI

Rozhodli jste se pro zrušení s.r.o., neboť je pro Vás již nepotřebné a zbytečné? Nebo se chystáte zlikvidovat společnost, protože již nevyvíjí žádnou aktivitu? Pomůžeme Vám.

PŘEJETE SI UDĚLAT VE SVÉ SPOLEČNOSTI ZMĚNU? KONTAKTUJTE NÁS


Kontaktní informace

Napište nám a my se Vám
ozveme do 24 hodin.

Čísla, která se mění správným směrem

9 500+ Založených a prodaných společností
15 000+ Poskytnutých sídel společnosti
10 Let naší historie

Novinky z našeho blogu

25.11.2021

Dobře se znáte, možná jste partneři, sourozenci, spolužáci nebo nejlepší přátelé už od školky. Máte skvělý podnikatelský nápad, takže jste se rozhodli…

Celý článek
18.11.2021

Daňová evidence a účetnictví jsou dvě rozdílné věci. Je běžné, že se začínající podnikatelé v těchto pojmech neorientují a nevědí, kterou z těchto možností…

Celý článek
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Další informace