Sídlo pro OSVČ

Virtuální sídlo pro živnostníky na prestižních adresách v Praze a v Brně

Proč platit za drahou kancelář,
když ji vlastně nepotřebujete?

virtuální sídla firem v Praze

Sídlo živnostníka můžete
mít již za 1 den.

virtuální sídla firem v Praze a Brně

Vyberte si sídlo
v Praze nebo Brně.

virtuální sídla firem v Praze levně

Sídlo pro OSVČ si můžete zřídit
už od 135 Kč měsíčně.

virtuální sídla firem v Praze rychle

Zřiďte si virtuální sídlo OSVČ
jednoduše a online.


Získejte rychle sídlo živnostníka v Praze či v Brně!

Získejte prestiž pro svou firmu díky sídlu živnostníka na luxusní adrese v centru Prahy či Brna. Pokud nepotřebujete ke svému podnikání stálou kancelář, je zbytečné o ni pečovat a platit drahý pronájem. Přesto můžete směrem ke klientům působit profesionálně a důvěryhodně. Virtuální sídlo živnostníka na luxusní adrese zvedne kredit Vašeho podnikání. Nyní můžete virtuální sídlo živnostníka získat velice rychle prostřednictvím online formuláře, kde vyplníte potřebné údaje, a my Vás obratem kontaktujeme.

Za nejvýhodnější cenu získáte sídlo živnostníka na vybrané pražské nebo brněnské adrese i s označením na budově. K dispozici Vám tak bude naše asistentka, která vyřídí Vaši poštu. V rámci poštovního servisu obdržíte avízo o přijaté zásilce a dopis přepošleme na Vámi určenou adresu, naskenujeme a odešleme e-mailem, nebo si ho vyzvednete osobně v naší kanceláři v Praze. Budete mít zdarma prostor pro jednání s úřady a v případě potřeby i zasedací místnost pro schůzky s klienty či obchodními partnery.

Díky virtuálnímu sídlu nebude adresa Vašeho bydliště veřejně k dohledání. Zároveň jde o ideální řešení, pokud bydlíte v nájmu a nemáte si kam nahlásit adresu sídla pro Vaši živnost. Objednejte si virtuální kancelář a chraňte své soukromí ještě dnes!

Vyberte si sídlo, které by Vám udělalo radost


Ceník virtuálního sídla
Období Měsíčně Za období Úspora
Platba na 1 rok 275 Kč 3 300 Kč
Platba na 3 roky 225 Kč 8 100 Kč 2 178 Kč
Platba na 5 let 199 Kč 11 940 Kč 5 517,60 Kč

* uvedené ceny jsou bez DPH

Benefity sídla
  • Adresa v centru Prahy, 6 minut autobusem od stanice metra Florenc a 5 minut na Floru.
  • Za poplatek je možné využívat konferenční místnost k obchodním jednáním.
Přidá sídlo do formuláře

A navíc ke všem sídlům ZDARMA

Vystavení souhlasu s umístěním sídla

Vystavení souhlasu
s umístěním sídla

Označení sídla Vaší společnosti na budově

Označení sídla
Vaší společnosti na budově

Přebírání pošty a okamžité avizo e-mailem

Přebírání pošty
a okamžité avizo e-mailem

ZDARMA poskytnutí prostor v případě jednání s úřady

ZDARMA poskytnutí prostor
v případě jednání s úřady

A NYNÍ JIŽ JEN VYPLNIT FORMULÁŘ
A MÁTE VYŘÍZENO

Která adresa se Vám líbí?

Jak dlouho u nás budete?


A nyní už jen pár drobných údajů

Celková cena za zvolenou délku a typ služby: (+21% DPH)

Kdyby Vám ještě nebylo něco jasné, připravili jsme pro Vás otázky a odpovědi

Poskytneme Vám sídlo pro Vaše podnikání. Vybrat si můžete tu nejvhodnější adresu pro Vás. U dané adresy Vám zajistíme souhlas s užíváním dané adresy k Vašemu podnikání, ověřený výpis z katastru nemovitostí a také označení – vyznačíme Vaše jméno na budově.

Vhodným doplňkem této služby je virtuální kancelář, kdy pro Vás budeme přebírat v místě Vašeho podnikání také poštu a buď ji pošleme dál, na Vaši skutečnou adresu, nebo Vám zásilky naskenujeme a pošleme elektronicky. Také lze dohodnout službu spojovatelky, která případné telefonické hovory přepojí k Vám. A když budete potřebovat zasedací místnost, můžete si u nás na potřebnou dobu pronajmout i tu. Za její interiér se rozhodně stydět nebudete, takže je vhodná i pro jednání s klienty nebo s obchodními partnery a kolegy.

Fyzickým osobám nabízíme sídlo podnikání na Praze 1, Praze 3, Praze 9, Praze 10 i v Brně. Naše adresy nejsou pochybné sklepy nebo sklady, ale kancelářské či obdobné prostory. Na důvěryhodnosti námi poskytované služby si totiž zakládáme. Víme, že dobrý dojem dělá hodně.

Kromě sídla podnikání a poštovní adresy u nás tak můžete získat i služby recepce, přijímání poštovních i kurýrních zásilek a další. Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte se na nás obrátit. Administrativě a předpisům spojeným s podnikáním rozumíme velmi dobře. V případě, že máte nějaké další otázky nebo si s něčím nejste jisti, Vám naši odborníci poradí. Vědí, co je pro Vás nezbytné – i co je pro Vás vhodné a ideální. Řešení totiž při podnikání leckdy existuje vícero.


Čísla, která se mění správným směrem

9 500+ Založených a prodaných společností
15 000+ Poskytnutých sídel společnosti
10 Let naší historie

Novinky z našeho blogu

25.11.2021

Dobře se znáte, možná jste partneři, sourozenci, spolužáci nebo nejlepší přátelé už od školky. Máte skvělý podnikatelský nápad, takže jste se rozhodli…

Celý článek
18.11.2021

Daňová evidence a účetnictví jsou dvě rozdílné věci. Je běžné, že se začínající podnikatelé v těchto pojmech neorientují a nevědí, kterou z těchto možností…

Celý článek
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Další informace