Účetnictví pro společnosti

Postaráme se o účetnictví vaší firmy

Nechcete se trápit s účetnictvím? Pak můžete využít našich kvalifikovaných účetních služeb. A samozřejmě se vám postaráme i o daně, případně navrhneme, jakých daňových výhod můžete využít. Účetnictví může být vedeno elektronicky, vše vám ukážeme a zajistíme. Naši odborníci mají dlouholeté zkušenosti a skvělé znalosti.

Účetnictví je vlastně takový deník obchodního a finančního života vaší společnosti. V některých případech však účetnictví musíte vést ze zákona. A protože ne každý podnikatel je zároveň odborníkem na finanční výkaznictví, naše služby vám dost možná přijdou vhod.


Co pro vás zajistíme?

Zkrátka pro vás v oblasti účetnictví zařídíme vše tak, abyste si s ničím nemuseli dělat starosti a mohli se věnovat svému podnikání. Rádi zodpovíme jakýkoli váš dotaz, případně s vámi zkonzultujeme cokoli z oblasti účetnictví, mezd, daní a auditu.

Právě poradit si se mzdami nebývá vždy snadné. Povinné odvody a srážky je třeba pravidelně odvádět do státní kasy. Zpracování mezd však dobře umíme, takže nemusíte vše dohledávat a riskovat, že jste třeba přehlédli změnu v zákoně. Naši mzdoví účetní si s vaší mzdovou agendou poradí a ve vaší společnosti tak žádný problém nenastane.

Pokud máte eshop nebo prodáváte zboží v klasickém kamenném obchodě, můžete využít našich služeb v oblasti skladové evidence. Naše skladové účetnictví je spolehlivé a výhodné.

Mám zájem o vedení účetnictví

Proč si nechat zpracovávat účetnictví od nás?

Naše účetní služby pak zahrnují jak vedení podvojného účetnictví, tak vedení daňové evidence. Všechno, co má v účetnictví vaší společnosti být, pro vás zařídíme a zajistíme. Neztrácejte čas činnostmi, které nejsou tím hlavním, co vám v podnikání vydělává peníze. Povinnosti nechte na nás. Naše služby jsou spolehlivé. Budete se moci věnovat svému byznysu, přičemž účetnictví bude naše starost. Nechte výkaznictví nás. Umíme to.

A pokud si účetnictví vedete sami a potřebujete provést audit, nebo poradit s jakoukoli oblastí, jsme tu pro vás. Těšíme se na vaše dotazy a na případnou spolupráci. Možná nakonec zjistíme, že pro vás bude mnohem levnější účetnictví, nebo aspoň některou jeho část, přenést na nás. Naši odborníci mají nezbytné znalosti a bohaté zkušenosti, takže vědí co a jak má být. Naše účetnictví je účetnictví bez chyb a omylů, na které se můžete spolehnout.


Daně – jak na ně?

V našem týmu jsou daňoví poradci, kteří jsou na slovo vzatými odborníky ve svém oboru. Účetnictví a daně spolu úzce souvisí, proto je daňové poradenství s poradenstvím ohledně finančního výkaznictví pevně spjato. Pokud řešíte daně, nebo máte pocit, že byste je příště mohli vyřešit lépe, obraťte se na nás.


Daňová evidence pro OSVČ

Dobře známe situaci živnostníků. Mají spoustu práce, shánějí klienty, řeší neproplacené faktury… a pak ještě mají daňové povinnosti směrem k finančnímu úřadu. I těmto podnikatelům umíme pomoct a zjednodušit jim jejich život. Nabízíme totiž spolehlivé a kvalitní daňové poradenství pro živnostníky. Účetnictví fyzických osob bývá jednodušší než účetnictví obchodních společností. To však neznamená, že by to byla legrace. Daně a evidence pro jejich výpočet, to je vážná věc. Neriskujte problémy, pokuty a penále a spolehněte se na naše bohaté zkušenosti. Zpracování daňového přiznání nechte na nás. Vedení vašeho účetnictví, stejně jako vedení daňové evidence živnostníka nemusí pro vás být zátěž – stačí se obrátit na nás a využít tak našich zkušeností.


A nyní již jen vyplnit formulář a máte vyřízeno

Nenašli jste, co jste potřebovali? Napište nám

Čísla, která se mění správným směrem

620 Založených a prodaných společností
1845 Poskytnutých sídel společnosti
5 Let naší historie

Magazín

14.02.2018
Jak dlouho trvá založení společnosti?

Jak dlouho trvá založení společnosti? Při zakládání společnosti nelze nikdy určit přesný počet…

Celý článek

18.01.2018
Jak ukončit živnostenské podnikání?

Jak ukončit živnostenské podnikání Pokud se chystáte ukončit živnostenské podnikání, je dobré…

Celý článek

18.01.2018
Jak ukončit živnostenské podnikání

Pokud se chystáte ukončit živnostenské podnikání, je dobré vědět, co všechno musíte zařídit a jakým…

Celý článek

18.12.2017
Ručení společníka společnosti

Při založení společnosti s ručením omezeným, ale i jiné obchodní korporace, získáváte společně s…

Celý článek

Zavoláme vám

Máte zájem o naše služby nebo jen dotaz? Zadejte své číslo a my Vás kontaktujeme.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Další informace