Mzdové účetnictví

Uděláme pořádek ve mzdách vašich zaměstnanců

Na úplném začátku podnikání to možná ještě není téma. Postupně, jak se obchodní společnost rozrůstá, se však začne vytvářet personál. Dobří pracovníci jsou základem úspěchu pro každou společnost. A personál, pracovníci, to znamená nejen práci, ale také odměnu za ní. Mzdy. Proto existuje mzdové účetnictví – protože ve mzdách musí být pořádek.

Cílem je v této oblasti připravit podklady pro vyplacení mzdy danému pracovníkovi. To jsou typicky výplatní páska nebo výplatnice, případně zadání příkazu k úhradě. Nedílnou součástí mzdového účetnictví je také příprava přehledů pro orgány veřejné správy v oblasti sociálního zabezpečení a zdravotního pojištění. Samozřejmě že mzdy se také týkají povinností, na které dohlíží finanční úřad. Základním účelem je tedy správně připravit podklady k platbám odvodů a pro výplatu mezd zaměstnancům samotným.

Pokud potřebujete mít mzdy dobře spočtené a udržovat si v nich důkladný pořádek, neváhejte se na nás obrátit. Naši odborníci mají mnohaletou praxi. Vedení a zpracování mzdové agendy může být náročné, protože předpisů je mnoho, stejně jako výjimek z nich. A navíc se často mění. My však víme, že naši spolupracovníci si udržují přehled a díky svým zkušenostem vědí, jaký postup je ideální. Znalost zákonné úpravy, ale i byznysových potřeb obchodních společností jsou našimi východisky. Díky tomu poskytujeme špičkové a spolehlivé služby v oblasti mzdové agendy.


Mzdové úspory a optimalizace

V neposlední řadě se na nás můžete obrátit i v případě, že potřebujete své výdaje na mzdy optimalizovat. Možná můžete ušetřit zavedením benefitů, které vaše zaměstnance potěší – a přitom ušetříte. Je dost možné, že nějaký ten návrh na změnu, která ušetří značné prostředky, pro vás objevíme.

Mimo jiné vám také poskytneme podporu při tvorbě nových pracovních smluv, dohod o provedení práce i dohod o pracovní činnosti. Pomůžeme vám s přihlášením vašich zaměstnanců ke zdravotnímu a sociálnímu pojištění a pomůžeme vám zorientovat se v problematice odvodů sociálního a zdravotního pojištění. Budeme vás zastupovat při jednání s úřady a domluvíme se s nimi v případě, že se vyskytne nějaký problém nebo nedorozumění.

Pomůžeme vám také se mzdovým auditem, výpočtem srážek daní a odvodů a zpracováním všech druhů přehledů.

Ať už potřebujete zařídit v mzdové oblasti cokoli, spolehněte se na naše zkušenosti. Konzultace s námi našim klientům mnohdy pomůže při rozhodování. A v neposlední řadě jim také uspoří značné peníze. Obraťte se na nás i vy. Využijte naše zkušenosti ve svůj prospěch. Vaše podnikání tím může jenom získat.


A nyní již jen vyplnit formulář a máte vyřízeno

Nenašli jste, co jste potřebovali? Napište nám

Související služby

Mzdové účetnictví Vedení účetnictví Účetnictví pro společnosti

Čísla, která se mění správným směrem

620 Založených a prodaných společností
1845 Poskytnutých sídel společnosti
5 Let naší historie

Magazín

14.02.2018
Jak dlouho trvá založení společnosti?

Jak dlouho trvá založení společnosti? Při zakládání společnosti nelze nikdy určit přesný počet…

Celý článek

18.01.2018
Jak ukončit živnostenské podnikání?

Jak ukončit živnostenské podnikání Pokud se chystáte ukončit živnostenské podnikání, je dobré…

Celý článek

18.01.2018
Jak ukončit živnostenské podnikání

Pokud se chystáte ukončit živnostenské podnikání, je dobré vědět, co všechno musíte zařídit a jakým…

Celý článek

18.12.2017
Ručení společníka společnosti

Při založení společnosti s ručením omezeným, ale i jiné obchodní korporace, získáváte společně s…

Celý článek

Zavoláme vám

Máte zájem o naše služby nebo jen dotaz? Zadejte své číslo a my Vás kontaktujeme.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Další informace