Ať už podnikáte z Čech nebo z Moravy, vlastnit virtuální kancelář v Brně nese řadu výhod.
Sídlo firmy v Brně je reprezentativní a navíc Vám šetří čas i peníze! Proč platit pronájem kanceláře, když ji vlastně nepotřebujete?
Výhody kanceláře Brno
S naším virtuálním sídlem v Brně získáte:
souhlas vlastníka nemovitosti o sídle právnické osoby,
bezplatné využívání kancelářských prostor pro jednání v případě potřeby,
A to není vše, co Vám virtuální sídlo přinese! Mezi další benefity patří:
práce z domova (klidně i několik set kilometrů vzdáleného), přičemž sídlit budete v centru velkoměsta,
ušetříte peníze za pronájem drahých kancelářských prostor, které stejně nevyužijete,
výrazně nižší pravděpodobnost kontrol z finančního úřadu.
Virtuální sídlo firmy
Virtuální sídlo je adresa, na které Vaše firma oficiálně sídlí a je také uvedena v obchodním rejstříku, ve skutečnosti na ní ale nemá provozovnu a na této adrese se fyzicky nevyskytujete. Virtuální adresa Vám slouží jako prostředník při komunikaci s úřady a klienty – a tak můžete svou firmu řídit a vést přímo z Vašeho obýváku.
Potřebujete nové sídlo pro svou firmu a vybrali jste si z naší nabídky? Vyřídíme za Vás i změnu v obchodním rejstříku. Zakládáte novou společnost a chybí Vám adresa sídla? Ozvěte se, vše rychle vyřešíme a obratem zašleme souhlas s umístěním sídla.
V případě, že sháníte virtuální sídlo jako živnostník, více informací o této možnosti najdete na stránce virtuálních kanceláří pro OSVČ.
Podáváte si sami daňové přiznání fyzických osob? Při správném uplatnění slev a odpočtů můžete výrazně ušetřit na dani z příjmů. Vysvětlíme Vám, jaký je rozdíl mezi slevami a odpočty, jak je můžete uplatnit a co je…
Rok 2025 přinesl nová pravidla zdanění kryptoměn a zavedl hodnotový a časový test pro jejich daňové osvobození. Pohlídejte si, že správně evidujete své příjmy z transakcí s kryptoměnami, jako jsou držba, směna nebo…
V České republice je registrováno přes 500 000 právnických osob, 20 % z nich však reálně nepodniká. Počet „spících společností“ sice v posledních letech poklesl, ale jejich majitelé by se měli mít na pozoru. Jak je to…
Některá pochybení se v daňových přiznáních (DP) každoročně opakují i přesto, že na ně finanční správa upozorňuje. Zjistěte, která to jsou – zvýšíte tak svou šanci, že odevzdáte přiznání správně hned napoprvé. Navíc…
Každý rok na jaře čeká (nejen) podnikatele nemilá povinnost – vyplnění formuláře daňového přiznání. Prozradíme Vám, jak si s dokumentem poradit.
Kdo a jak vyplňuje daňové přiznání?
Podle zákona o daních z příjmu…
Daňové přiznání k dani z příjmu fyzických osob ročně podávají miliony Čechů. Řada z nich ale neví, jak a kdy ho správně odevzdat. Proto jsme pro Vás shrnuli nejzásadnější pravidla, jak postupovat.
Přečtěte si…
Prodali jste akcie či jiné cenné papíry? Pak pozor na daňové povinnosti! Poslední roky jsou na kapitálových trzích poměrně rušné. Jakmile nastane období pro daňová přiznání, je pravý čas vyhodnotit, zda do něj zahrnout…
Prodali jste během roku akcie, podíl v obchodní korporaci nebo krypto za více než 40 milionů Kč? Pak tento příjem musíte nově zdanit bez ohledu na to, zda jste dodrželi časový test pro daňové osvobození. Přečtěte si,…
Pořídili jste si kryptoměny a čas od času je prodáte, směníte za jiné nebo si za ně nakoupíte zboží? Pak vězte, že tyto transakce vstupují do Vašich příjmů a mohou podléhat zdanění. Evropská unie proto zavádí…