Ať už podnikáte z Čech nebo z Moravy, vlastnit virtuální kancelář v Brně nese řadu výhod.
Sídlo firmy v Brně je reprezentativní a navíc Vám šetří čas i peníze! Proč platit pronájem kanceláře, když ji vlastně nepotřebujete?
Výhody kanceláře Brno
S naším virtuálním sídlem v Brně získáte:
souhlas vlastníka nemovitosti o sídle právnické osoby,
bezplatné využívání kancelářských prostor pro jednání v případě potřeby,
A to není vše, co Vám virtuální sídlo přinese! Mezi další benefity patří:
práce z domova (klidně i několik set kilometrů vzdáleného), přičemž sídlit budete v centru velkoměsta,
ušetříte peníze za pronájem drahých kancelářských prostor, které stejně nevyužijete,
výrazně nižší pravděpodobnost kontrol z finančního úřadu.
Virtuální sídlo firmy
Virtuální sídlo je adresa, na které Vaše firma oficiálně sídlí a je také uvedena v obchodním rejstříku, ve skutečnosti na ní ale nemá provozovnu a na této adrese se fyzicky nevyskytujete. Virtuální adresa Vám slouží jako prostředník při komunikaci s úřady a klienty – a tak můžete svou firmu řídit a vést přímo z Vašeho obýváku.
Potřebujete nové sídlo pro svou firmu a vybrali jste si z naší nabídky? Vyřídíme za Vás i změnu v obchodním rejstříku. Zakládáte novou společnost a chybí Vám adresa sídla? Ozvěte se, vše rychle vyřešíme a obratem zašleme souhlas s umístěním sídla.
V případě, že sháníte virtuální sídlo jako živnostník, více informací o této možnosti najdete na stránce virtuálních kanceláří pro OSVČ.
Novela zákoníku práce má výrazně zvýšit flexibilitu pracovněprávních vztahů – rychlejší výpovědi, delší zkušební doby, pružnější zaměstnávání pracovníků na rodičovské dovolené nebo mladistvých od 14 let. Přečtěte si,…
Máte zajímavý podnikatelský nápad nebo věříte, že své schopnosti dokážete prodat lépe sami než na brigádě? Začněte podnikat při studiu! Vyřízení živnostenského oprávnění a pár administrativních kroků hravě zvládnete…
Zvažujete, zda je spolek tím pravým řešením pro Vaše plány, nebo už jste rozhodnutí, ale nevíte, jak začít? Provedeme Vás celým procesem zakládání spolku od prvotního nápadu až po zápis do spolkového rejstříku a…
Začínáte podnikat na živnost a nevíte si rady, jak platit daně? V Česku existuje více metod – daňová evidence, účetnictví nebo paušály OSVČ. Máme pro Vás kompletní přehled, díky kterému si vyberete tu nejvýhodnější…
Poté, co vyplníte a odešlete daňové formuláře, zbývá ještě zaplatit. Ale jaké údaje použít při placení daní? Vysvětlíme Vám pravidla, díky kterým Vaše platby daně dorazí, kam mají.
Bankovní účet pro platbu daně
…
Jako podnikatel každoročně podáváte daňové přiznání, kde si spočítáte, kolik peněz máte státu odvést na dani z příjmů. Poradíme Vám, jak správně určit daňový základ i samotnou daň.
Návod krok za krokem:
…
Podáváte si sami daňové přiznání fyzických osob? Při správném uplatnění slev a odpočtů můžete výrazně ušetřit na dani z příjmů. Vysvětlíme Vám, jaký je rozdíl mezi slevami a odpočty, jak je můžete uplatnit a co je…
Rok 2025 přinesl nová pravidla zdanění kryptoměn a zavedl hodnotový a časový test pro jejich daňové osvobození. Pohlídejte si, že správně evidujete své příjmy z transakcí s kryptoměnami, jako jsou držba, směna nebo…
V České republice je registrováno přes 500 000 právnických osob, 20 % z nich však reálně nepodniká. Počet „spících společností“ sice v posledních letech poklesl, ale jejich majitelé by se měli mít na pozoru. Jak je to…