Sídlo pro společnosti

Zřiďte si virtuální sídlo firmy a chraňte tak své soukromí

Proč platit za drahou kancelář,
když ji vlastně nepotřebujete?

virtuální sídla firem v Praze

Sídlo firmy můžete
mít již za 1 den.

virtuální sídla firem v Praze a Brně

Vyberte si sídlo
v Praze nebo Brně.

virtuální sídla firem v Praze levně

Sídlo společnosti si můžete zřídit
už od 135 Kč měsíčně.

virtuální sídla firem v Praze rychle

Objednejte si sídlo
jednoduše a online.


Získejte rychle sídlo společnosti v Praze či v Brně!

Získejte prestiž pro svou firmu díky sídlu firmy na luxusní adrese v centru Prahy či Brna. Pokud nepotřebujete ke svému podnikání stálou kancelář, je zbytečné o ni pečovat a platit drahý pronájem. Přesto můžete směrem ke klientům působit profesionálně a důvěryhodně. Virtuální sídlo firmy na luxusní adrese zvedne kredit Vaší společnosti. Nyní můžete virtuální sídlo firmy získat velice rychle prostřednictvím online formuláře, kde vyplníte potřebné údaje, a my Vás obratem kontaktujeme.

Za nejvýhodnější cenu získáte sídlo firmy na vybrané pražské nebo brněnské adrese i s označením na budově. K dispozici Vám tak bude naše asistentka, která vyřídí Vaši poštu a předá ji na Vámi určenou adresu. Vy budete mít zdarma prostor pro jednání s úřady a v případě potřeby i zasedací místnost pro schůzky s klienty či obchodními partnery.


VYBERTE ADRESU VIRTUÁLNÍHO SÍDLA


Sídlo budete mít na adrese Roháčová 145/14

  • Adresa v centru Prahy, 6 minut autobusem od stanice metra Florenc a 5 minut na Floru.
  • Za poplatek je možné využívat konferenční místnost k obchodním jednáním.

Ceník virtuálního sídla

Měsíčně Za období Úspora
Platba na 1 rok 275 Kč + DPH 3 300 Kč + DPH
Platba na 3 roky 225 Kč + DPH 8 100 Kč + DPH 2 178 Kč
Platba na 5 let 199 Kč + DPH 11 940 Kč + DPH 5 517,60 Kč

Tip

Myslíte to s podnikáním vážně?
Zvolte delší časové období a za uspořené peníze si pořiďte něco pěkného.

A navíc ke všem sídlům ZDARMA

Virtuální sídlo pro živnostníka

Vystavení souhlasu
s umístěním sídla

Virtuální sídlo pro živnostníka

Označení sídla
Vaší společnosti na budově

Virtuální sídlo pro živnostníka pošta

Přebírání pošty
a okamžité avizo e-mailem

Virtuální sídlo pro živnostníka pohodlně

ZDARMA poskytnutí prostor
v případě jednání s úřady

A NYNÍ JIŽ JEN VYPLNIT FORMULÁŘ
A MÁTE VYŘÍZENO

Která adresa se Vám líbí?

Jak dlouho u nás budete?


A nyní už jen pár drobných údajů

Celková cena za zvolenou délku a typ služby: (+21% DPH)

Kdyby Vám ještě nebylo něco jasné, připravili jsme pro Vás otázky a odpovědi:

Sídlo společnosti a její obchodní adresa

Vaše obchodní společnost musí mít sídlo, aby jí mohla chodit pošta. A sídlo samozřejmě vyžaduje i zákon. Poskytnutí sídla společnosti je tak jednou z našich základních služeb, která přijde vhod nejen tomu, kdo si pořizuje ready-made společnost. Ať už si pořídíte předem připravenou společnost, necháte si ji od nás založit nebo si ji založíte sami, poskytnout sídlo Vám zvládneme v každém případě.

Bez sídla nemůže být obchodní společnost ani zapsána do obchodního rejstříku. Z pochopitelných důvodů však nemusí být vhodným řešením zapsat jako sídlo společnosti adresu samotného majitele společnosti. Pokud nechcete, aby Vaše adresa figurovala ve veřejném rejstříku, je služba poskytnutí sídla společnosti pro Vás řešením. A důvody můžete mít zcela legitimní – např. víte nebo aspoň tušíte, že se budete v blízké budoucnosti stěhovat, a nechcete pak kromě stěhování vyřizovat ještě změnu týkající se sídla Vaší společnosti.

Mít takzvané virtuální sídlo, popřípadě virtuální kancelář, je z hlediska práva legální řešení a řada podnikatelů tuto možnost využívá. I když samotná společnost na adrese sídla fyzicky nepůsobí, není tím limitována její možnost mít sídlo právě na této adrese. Samozřejmě je nutné, aby společnost v místě sídla byla kontaktní, tedy především, aby přebírala poštu a všechnu podobnou korespondenci, popřípadě plnila další povinnosti se sídlem spojené. A proto zásadně neposkytujeme adresy, které by mohly být nějak podezřelé nebo rozporuplné. Sídlo Vaší společnosti neumístíme do nějakého sklepa nebo skladu, jak se někdy bohužel u poskytovatelů stává. Ne. My Vám zajistíme sídlo v prostorách, které jsou pro takový účel skutečně vhodné. To mohou být např. prostory kancelářské nebo podobné. Nechceme žádnou ze společností, které sídlo poskytujeme, vystavovat jakémukoli riziku.

A na jakých adresách si můžete nechat zajistit sídlo své společnosti? Vybere si každý. Mít sídlo v Praze Vaší obchodní společnosti přidá na prestiži. A přitom to není tak, že byste v Praze skutečně museli mít zaplacené prostory, ve kterých bude nějaký Váš zaměstnanec. Vše může být sdílené, a proto i levné. Dobrou adresu sídla Vám ale už nikdo nevezme. Pyšnit se skvělou adresou, to není jen pro nadnárodní advokátní kanceláře nebo poradenské společnosti! S naší službou může na dobré adrese sídlit i Vaše společnost, případně společnosti.

Za jakých podmínek je pro Vás tato služba ideální?

Sídlo od nás se Vám bude hodit zejména tehdy, pokud chcete mít působiště s minimálními náklady. Nebudete totiž muset platit nájem za kancelářské prostory. Pokud Vám vyhovuje koncept virtuální kanceláře, která bude přejímat korespondenci určenou Vaší firmě, pak je sídlo od nás jasnou volbou. A stejně je tomu tak i v případě, že nemáte čas shánět a zařizovat nájem nebo koupi nemovitosti. Také může být problematické získat pro Vaše sídlo dobrou adresu. Za sídlo na naší adrese se nebudete muset stydět. A pokud své podnikání s obchodní společností zamýšlíte jen na omezenou dobu, je zbytečné zajišťovat si sídlo, když ho můžete mít po celou dobu bez starostí od nás.

Co vše v rámci této služby získáte?

Budete mít společnost, která sídlí na reprezentativní, v pravém slova smyslu dobré adrese. Vaše společnost bude moci mít název umístěný na dané nemovitosti a sídlo si budete moci nechat zapsat do obchodního rejstříku. Také pro Vás budeme přijímat korespondenci, která na sídlo Vaší společnosti přijde. Její přijetí Vám oznámíme a Vy si ji u nás pak můžete vyzvednout. Přijde Vám zásilka, my Vám dáme vědět, poštu si vyzvednete. Je to snadné a funguje to dobře.

Samozřejmě je možné řešit i posílání pošty na adresu, na které ji budete přebírat sami. Někdy se používá i oskenování zásilek a jejich zasílání elektronicky; záleží, co Vám bude vyhovovat. Rychlost může hrát svou roli, stejně jako dostupnost korespondence online v e-mailové schránce. V případě potřeby pro Vás můžeme přijímat i telefonáty. A pokud byste někdy potřebovali kancelář skutečně využít, můžete si ji od nás dočasně pronajmout. A stejně tak i zasedací místnost. Takže pro případné obchodní schůzky nebo jednání se opět můžete spolehnout na naše služby.


Čísla, která se mění správným směrem

9 500+ Založených a prodaných společností
15 000+ Poskytnutých sídel společnosti
10 Let naší historie

Novinky z našeho blogu

24.09.2021

Letos mohli živnostníci poprvé využít paušální daň. Zatím jste se k ní nepřihlásili a váháte, jestli se Vám to vyplatí? Kalkulačka Vám dá odpověď. Paušální…

Celý článek
23.09.2021

Víte, že výši poplatků úřadům stanovuje zákon? Váháte, jak použít kolkovou známku? Zjistěte vše o platbách za úkony veřejnoprávních subjektů. Díky našemu…

Celý článek
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Další informace