Zastupování na úřadech

Vyřídíme úřední záležitosti za vás

Jdou na vás mrákoty, když si představíte, že musíte něco vyřídit na úřadě? Pro to máme pochopení. Dobře víme, že čas je drahý. A ten našich klientů obzvlášť. Proto vám ho rádi pomůžeme ušetřit a vyřídíme za vás jakékoli záležitosti související s vyřizováním živnostenských oprávnění nebo jiných záležitostí ohledně podnikatelských oprávnění. Můžeme vás také zastoupit při kontrolách, ať už budou přicházet z úřadu živnostenského nebo finančního. Také vás můžeme zastoupit při jednání se správou sociálního zabezpečení nebo se zdravotními pojišťovnami. Samozřejmě vám rádi pomůžeme také při jednání s jakýmikoli dalšími vykonavateli veřejné správy.


Můžete se na náš obrátit s čímkoli

Pomůžeme Vám při přípravě potřebných podkladů i při zpracování korespondence. V případě že bude nezbytné podat odvolání nebo jiný opravný prostředek, můžete se spolehnout na naše poradce. Mají s veřejnou správou dlouholeté zkušenosti a vždy budou vědět, jak postupovat nebo co udělat. Při zastupování našich klientů před úřady vždy postupujeme s maximální odborností a vždy máme za cíl zájem našeho klienta.


Zařídíme pro vás například

Kromě zastupování samotného můžete využít i naše účetní služby, zpracování účetnictví, vedení daňové evidence nebo poradenství v oblasti mezd. Umíme poskytnout i špičkovou právní podporu. Máme buď své lidi, nebo ověřené kontakty na experty ze sféry obchodního práva, daňových záležitostí, mezinárodního obchodu i správního práva. Ať už narazíte na jakýkoli problém nebo otázku, můžete se na nás s důvěrou obrátit.


S úřady je někdy těžká řeč – my ale umíme hovořit jejich jazykem

Ohledně formálního ošetření zastupování před úřady bude nejspíše potřeba udělení plné moci. To je však záležitost několika minut. Po konzultaci plnou moc připravíme k podpisu a okamžitě po jejím získání za vás začneme vaši agendu řešit – a to s plným nasazením a odborností, na kterou je spoleh. Neztrácejte svůj čas a trpělivost s úředníky, se kterými leckdy není snadná domluva. Nechte nás vyřešit problémy za vás. Zajistíme vám plný, profesionální servis a maximální podporu ve všech vašich záležitostech.


A nyní již jen vyplnit formulář a máte vyřízeno

Nenašli jste, co jste potřebovali? Napište nám

Související služby

Správa datové schránky Vedení účetnictví Založení odštěpného závodu Založení živnostenského listu pro OSVČ Založení firmy online Založení živnostenského listu pro společnosti

Čísla, která se mění správným směrem

620 Založených a prodaných společností
1845 Poskytnutých sídel společnosti
5 Let naší historie

Magazín

06.08.2018
Co je to odštěpný závod?

Pojem odštěpný závod zavádí zákon o obchodních korporacích. Toto označení se používá pro pobočku …

Celý článek

06.08.2018
Přesídlení společnosti

Důvody přesídlení sídla společnosti mohou být různé - a ať už se jedná o stěhování rodiny, nalezení…

Celý článek

12.05.2018
Kdy je dobré být plátcem DPH?

Kdy je dobré být plátcem DPH? Kdo je plátce DPH? Plátce DPH, tedy daně z přidané hodnoty, je…

Celý článek

18.04.2018
Jaké služby jsou obsaženy ve službě poskytnutí sídla?

Jaké služby jsou obsaženy ve službě poskytnutí virtuálního sídla? Virtuální sídla zažívají expanzi…

Celý článek

Zavoláme vám

Máte zájem o naše služby nebo jen dotaz? Zadejte své číslo a my Vás kontaktujeme.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Další informace