Zastupování na úřadech

Čas je drahý, zvlášť v podnikání. Vyřídíme Vaše úřední záležitosti

Mám zájem Mám zájem
Zastupování na úřadech

Jdou na Vás mrákoty, když si představíte, že musíte něco vyřídit na úřadě? Pro to máme pochopení. Dobře víme, že čas je drahý. A ten našich klientů obzvlášť. Proto Vám ho rádi pomůžeme ušetřit a vyřídíme za Vás jakékoli záležitosti související s vyřizováním živnostenských oprávnění nebo jiných věcí ohledně podnikatelských oprávnění. Můžeme Vás také zastoupit při kontrolách, ať už budou přicházet z úřadu živnostenského nebo finančního. Také Vás můžeme zastoupit při jednání se správou sociálního zabezpečení nebo se zdravotními pojišťovnami. Samozřejmě Vám rádi pomůžeme také při jednání s jakýmikoli dalšími vykonavateli veřejné správy.


Můžete se na nás obrátit s čímkoli!

Pomůžeme Vám při přípravě potřebných podkladů i při zpracování korespondence. V případě že bude nezbytné podat odvolání nebo jiný opravný prostředek, můžete se spolehnout na naše poradce. Mají s veřejnou správou dlouholeté zkušenosti a vždy budou vědět, jak postupovat nebo co udělat. Při zastupování svých klientů před úřady vždy postupujeme s maximální odborností a vždy máme za cíl zájem klienta.


Zařídíme pro Vás například

  • Odevzdání daňových přiznání (ať už osobně nebo přes internet)
  • Reakci na jakékoli výzvy nebo žádosti ze strany orgánů veřejné správy
  • Zastoupíme Vás také během kontrol, pomůžeme Vám s přípravou nezbytných dokumentů
  • Jakékoli záležitosti související se živnostenskými a finančními úřady (což jsou nejčastější úřady, se kterými podnikatelé přicházejí do styku)

Kromě zastupování samotného můžete využít i naše účetní služby, zpracování účetnictví, vedení daňové evidence nebo poradenství v oblasti mezd. Máme buď své lidi, nebo ověřené kontakty na experty ze sféry daňových záležitostí či mezinárodního obchodu. Ať už narazíte na jakýkoli problém nebo otázku, můžete se na nás s důvěrou obrátit.


S úřady je někdy těžká řeč – my ale hovoříme jejich jazykem!

Ohledně formálního ošetření zastupování před úřady bude nejspíše třeba udělení plné moci. To je však záležitost několika minut. Po konzultaci plnou moc připravíme k podpisu a okamžitě po jejím získání za Vás začneme Vaši agendu řešit – a to s plným nasazením a odborností, na kterou je spoleh. Neztrácejte svůj čas a trpělivost s úředníky, se kterými leckdy není snadná domluva. Nechte nás vyřešit problémy za Vás. Zajistíme Vám plný, profesionální servis a maximální podporu ve všech Vašich záležitostech.


A nyní již jen vyplnit formulář a máte vyřízeno!

Kontaktní informace

Napište nám a my se Vám
ozveme do 24 hodin.

Tuto stránku chrání služba reCAPTCHA a vztahují se na ni Zásady ochrany soukromíSmluvní podmínky společnosti Google.

Další služby pro Vaše úspěšné podnikání


Změny ve společnostech
Změny ve společnostech

Potřebujete změnit adresu sídla, upravit společenskou smlouvu, převést podíl ve firmě nebo ji úplně zlikvidovat? Obraťte se na nás, rádi pomůžeme.

Uspořádání valné hromady
Uspořádání valné hromady

Nemáte čas na pořádání valné hromady ve své firmě a nechcete to už dále odkládat? Kontaktujte nás, pomůžeme Vám s uspořádáním a organizací.

Registrace k EORI
Registrace k EORI

Získejte identifikační číslo pro přepravu ze zemí mimo EU a pro celní řízení snadno a online. Vyřídíme za Vás registraci a EORI je do 3 dnů Vaše.

Čísla, která se mění správným směrem

11 500+ Založených a prodaných společností
24 000+ Poskytnutých sídel společnosti
13 Let naší historie

Novinky z našeho blogu