Prodej ready-made společností

Získejte již založenou společnost a začněte podnikat do hodiny

Získejte rychle a jednoduše ready-made
společnost a ihned podnikejte

Chystáte se zakládat novou firmu? Zakoupením ready-made společnosti si ušetříte spoustu administrativy a především času. Založení firmy je totiž zdlouhavým procesem, kde při neznalosti celého procesu můžete snadno chybovat.

Nejsnazší možností je zakoupení ready-made firmy, čili předzaložené společnosti. Tato firma je již zapsána v obchodním rejstříku a především má splacený kapitál. Ready-made firma je založena za účelem prodeje a nevyvíjí tedy žádnou obchodní činnost.

Ready made firmy splňují veškeré zákonem stanovené podmínky a nemají žádné závazky, jejich koupě je výhodná i pro možnost získávání dotací či bankovních úvěrů.

prodej ready-made

Společnost můžete vlastnit
již za 1 den. Můžete ihned podnikat.

prodej ready made společností

Velký výběr společností.
Starší i nové, platci i neplátci DPH.

prodej ready made

Společnosti zakládáme i na dálku,
ušetříte tak čas i peníze na cestování.

ready-made společností

Rádi Vám poradíme v oblasti účetnictví a také Vám zajistíme sídlo společnosti v Praze nebo Brně.

Získejte ready-made společnost již od 9 990 Kč (limitovaná akce)

5 kroků, které je třeba udělat a máte hotovo

Výhody Ready made s.r.o. od Jake&James

Prodej ready-made společnosti s.r.o.

Rok založení Plátce DPH Cena od
Akční nabídka do vyprodání zásob Ne 9 990 Kč
2015 Ne 20 000 Kč
2014 Ne 25 000 Kč
2013 Ne 30 000 Kč
2015 Ano - Měsíční na vyžádání
2007 - 2013 Ano - Kvartální na vyžádání
1990 - 2011 Ano na vyžádání

Při koupí ready - made společnosti nemáte další výdaje, vše je v ceně.

- Případně si můžete za příplatek 5 990 Kč nechat změnit jméno, nebo přidat jednatele či společníka.
- Ke společnosti Vám nabídneme i profesionální sídlo v Praze již od 2 460 Kč + DPH.
- A pokud nemáte ještě svého účetního, postaráme se Vám i o Vaše čísla.

Příplatkové služby, které se Vám mohou hodit

prodej ready-made společností

Změna názvu společnosti
rozdělení podílů u společností, jmenování více jednatelů notářským zápisem

ready-made společností

Registrace společnosti
k DPH

prodej readymade

Přihlášení vozidla
na Vaši novou společnost

A nyní již jen vyplnit formulář a máte vyřízeno

Kdyby Vám ještě nebylo něco jasné, připravili jsme pro vás otázky a odpovědi


TA PRAVÁ READY MADE SPOLEČNOST PRO VÁS

Ready-made společnost je společnost, která byla založena dopředu, s předstihem. Je už zaregistrovaná v obchodním rejstříku a vy ji tak můžete začít využívat velmi rychle. Odpadne vám tak zdržování a starosti spojené s jejím zakládáním a plněním nezbytných formalit. Společnost si jednoduše koupíte a můžete s ní začít podnikat. Největší výhoda je ušetřený čas a předejití komplikacím, ke kterým by mohlo při zakládání společnosti „na vlastní pěst“ dojít. Chápeme, že čas jsou peníze. A proto vám nabízíme předpřipravenou firmu.
Naše ready made společnosti nejsou a nebyly používány k ničemu jinému než k následnému převedení na vás, podnikatele. To je jejich jediný účel, sloužit k vašemu podnikání.

Žádná z našich ready-made společností nikdy nevyvíjela podnikatelskou činnost. Je pouze zapsaná v rejstříku, má své identifikační číslo. Její historie je čistý list, společnost žádné ekonomické činnosti nevyvíjela, a tak se ani v účetnictví nemohly nijak projevit. Společnost nemá žádné dluhy, to vám plně garantujeme.
Ready made společnosti, které nabízíme, jsou prodávány výhradně našim koncovým zákazníkům. Tyto společnosti nemají žádné závazky ani pohledávky a jejich základní kapitál je zcela splacený. Naše ready-made společnosti sídlí v Praze. Sídlo si při převodu samozřejmě můžete změnit.


Jaké ready made služby poskytujeme?

Jak se zakládá společnost

Založení společnosti, ať už jde o s.r.o. nebo o založení a.s., i zápis nové společnosti do obchodního rejstříku je jedna z prvních věcí, kterou je třeba udělat, když chcete začít podnikat jinak než jako fyzická osoba. Vyznat se v náležitostech a právních požadavcích však nemusí být snadné.

Založení společnosti je obecně i v České republice považováno za časově relativně náročný proces. A nese to s sebou i finanční výdaje. Podnikatel tak ztrácí čas něčím jiným, než je jeho vlastní podnikání samotné (samozřejmě pokud nepodniká vyloženě v oblasti zakládání společností, jako my). Administrativní postup je vhodné nechat těm, kteří vědí co a jak. Šetří to peníze, čas i nervy.

Proto poskytujeme službu založení firmy online podle vašich potřeb. Chceme vám ulehčit start podnikání. Chceme, abyste začali poskytovat své služby bez potíží a zbytečných průtahů. Proto jsme dali hlavy dohromady a na základě našich znalostí a zkušeností nastavili proces tak, abyste vždy měli možnost pořídit si společnost, se kterou budete moci začít podnikat co nejrychleji. Vyřídíme za vás vše a vaše společnost bude zapsaná do obchodního rejstříku obvykle už do 8 dnů. Samozřejmě vám také vyřídíme nezbytná živnostenská oprávnění, případně nutné koncese. A nezapomeneme ani na daně, ke kterým vás případně zaregistrujeme (a daní je docela dost, například DPH nebo různé daně spojené s případnými zaměstnanci).

Expresní zápis do obchodního rejstříku

Poskytujeme expresní zápis do obchodního rejstříku. Co to znamená expresní? Znamená to, že společnost bude zapsána už do 24 hodin. Vaše nová společnost tak bude zapsána v rejstříku klidně už v den jejího založení. A ten samý den už budete vy mít v ruce výpis z obchodního rejstříku, na kterém bude vaše nová společnost a všechny nové údaje.


Nabízíme následující služby

Založíme pro vás společnost s ručením omezeným. Základní kapitál si splatíte z vašich vlastních prostředků.

Založíme pro vás akciovou společnost. Základní kapitálu si splatíte z vlastních prostředků.

Založíme vám společnost s ručením omezeným s pomocí našich vlastních prostředků, takže vy žádný základní vklad vkládat nebudete.

Zařídíme pro vás zapsání organizační složky zahraniční společnosti do obchodního rejstříku v České republice.

Co pro vás vlastně uděláme? Nejprve dáme dohromady zakladatelské listiny / společenské smlouvy, samozřejmě ve formě zápisu notáře. Připravíme pro vás také prohlášení správce vkladů zakládané společnosti, což je další důležitý dokument. Také zjistíme, zda můžete použít firmu (název společnosti), nebo ne. Pomůžeme s čestnými prohlášeními a potřebnými podpisovými vzory statutárních orgánů nově zakládané společnosti a připravíme i souhlas majitele nemovitosti s umístěním sídla vaší nové společnosti v jeho nemovitosti. Listiny necháme ověřit, podpisy také – tam, kde je to ze zákona nutné. Dostanete od nás také výpisy z rejstříků, které jsou potřeba v souvislosti se založením společnosti (výpisy z obchodního a trestního rejstříku, a případně z dalších rejstříků). Vaši novou firmu také zaregistrujeme na finančním úřadě, aby ani v této oblasti nebylo nic, co by zůstalo nepokryto.


Nabízíme velice výhodnou cenu – získejte svou firmu!

Založení firmy vás bude stát tolik, kolik celkem činí zákonem vyžadované platby. Začátek podnikání holt něco stojí – pokud si však kromě založení nové společnosti u nás objednáte i sídlo své nové firmy, budeme si za založení firmy účtovat jen a pouze právě sumu zákonných poplatků. Zaplatíte tedy stejně, jako byste si společnost zakládali sami. Jen s tím budete mít mnohem méně práce a zcela jistě ušetříte i značné množství času.

Zakládání nových společností dobře umíme. Víme, co a jak. Víme, co je potřeba a co se musí kdy udělat. Proto se na nás můžete spolehnout. Založení společnosti s námi je výhodné, snadné a ani to nebude trvat tak dlouho.

Chcete se do toho radši pustit sami? Ne že bychom neměli rádi dobrodruhy, ale je pár důvodů, proč to nemůžeme doporučit.

Pokud s podnikáním začínáte, můžete narazit zejména na následující komplikace:

Tomu všemu se můžete vyhnout, když využijete naše služby. Procesu zakládání obchodních společností rozumíme a máme to u nás dobře nastaveno. A ceny máme velmi příznivé. Neriskujte, že něco nesprávně vyplníte, nebo že se budete muset dohadovat na úřadě a nakonec stejně začít znovu. Nechte založení společnosti na nás a vy se už věnujte tomu, co je skutečně důležité – vašemu podnikání.


Nenašli jste, co jste potřebovali? Napište nám

Čísla, která se mění správným směrem

620 Založených a prodaných společností
1845 Poskytnutých sídel společnosti
5 Let naší historie

Magazín

09.11.2018
Obchodní firma

Pojem obchodní firmy je upraven v občanském zákoníku. Podle něho je obchodní firmou jméno, pod…

Celý článek

06.11.2018
Aktuální novela zákona o obchodních korporacích přináší několik zajímavých novinek

Jednodušší splacení vkladu do základního kapitálu Při zakládání společnosti s ručením o mezeným…

Celý článek

29.10.2018
Firmu dnes založíte klidně přes mobil a druhý den podnikáte

Lze dnes skutečně založit firmu expres a s minimem nákladů? Nebo dokonce online? Politici změny…

Celý článek

06.08.2018
Co je to odštěpný závod?

Pojem odštěpný závod zavádí zákon o obchodních korporacích. Toto označení se používá pro pobočku …

Celý článek

Zavoláme vám

Máte zájem o naše služby nebo jen dotaz? Zadejte své číslo a my Vás kontaktujeme.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Další informace