Správa telefonních hovorů

Získejte vlastního telefonního operátora!

Provoz kanceláře není levná věc. Sami jako podnikatelé nejspíš nemáte čas na vyřizování veškerých hovorů, na to je váš čas příliš cenný. A zaplatit si zaměstnance, který by jen seděl a občas zvedl telefon, když zazvoní? To patrně nebude vůbec výhodné co do poměru cena/výkon. Zůstat přístupný však lze i bez vynakládání tisíců a desetitisíců korun každý měsíc na výplatu zaměstnance. Virtuální sídlo a virtuální kancelář vaší společnosti, to je jedna věc. Asistent nebo asistentka, která bude odpovídat za vaší společnost na telefonáty, to je ještě o krok dál, protože vaše společnost tak získává hlas. Samozřejmě kromě správy telefonních hovorů poskytujeme i přebírání a přeposílání korespondence nebo zajištění správy vaší datové schránky.


Telefonní hovory profesionálně a spolehlivě

Telefonický kontakt zajištěný námi bude vždy profesionální a pro volající příjemný. Budete u nás mít vlastní firemní linku, u které bude asistent nebo asistentka. Také můžeme pevnou linku přesměrovat na váš mobilní telefon. Je jasné, že vaše obchodní společnost by měla mít své telefonní číslo – linku, na které bude dostupná. My však zároveň velmi dobře chápeme, že v počátcích a vlastně i v pozdějších fázích podnikání máte na starosti důležitější věci než vyřizovat hovory a dotazy z úřadů. Veřejná správa, ale i zákazníci a veřejnost by však měla mít možnost s vaší společností komunikovat. Proto kromě virtuální kanceláře, virtuálního sídla a správy datové schránky nabízíme i profesionální správu telefonních hovorů. Samozřejmostí je také možnost hovory přesměrovat na váš mobilní telefon. Budete tak moci za svou společnost mluvit, ať už jste kdekoli. A přitom vaše osobní telefonní číslo nebude muset nikde figurovat. Zveřejněná bude jen firemní telefonní linka.


Své operátory dobře vybíráme

Profesionální servis je u nás samozřejmostí. Naše asistentky a asistenti jsou trénovaní na to, aby vystupovali profesionálně a příjemně. Jejich hlas i to, co říkají, bude po telefonu vaši společnost dobře reprezentovat. Za to ručíme. Naši zaměstnanci jsou pečlivě proškoleni a vědí, jak vést hovor. Zvládnou vyřešit i případnou náročnou nebo konfliktní situaci. Nemusíte se tak bát, že by nečekaný hovor se zástupcem úřadu dopadl fiaskem. Vystupování vašeho asistenta nebo asistentky bude vždy profesionální a příjemné. Nestane se, že by vám hovor spravovaný námi vytvořil nepřítele.

Správou telefonních hovorů u nás si zajistíte, že vaše společnost bude vždy dostupná komukoli zvenčí. I když vy budete na dovolené nebo na jednání, vaše společnost nebude němá. Naši operátoři hovor přijmou, vyřídí a v případě potřeby vás budou informovat. V urgentních případech hovor přepojí na vás, nebo na jinou osobu dle domluvy.


Budete se moci soustředit na to, co je skutečně důležité

Jako podnikatel se nemusíte proměnit v chodící call centrum. Víme, že váš čas je drahý a že pro váš úspěch je důležité, abyste měli volné ruce k budování společnosti, získávání zakázek a jejich zpracování. Proto nabízíme správu telefonních hovorů, abychom odfiltrovali hovory, k jejichž vyřízení vás není potřeba.


A nyní již jen vyplnit formulář a máte vyřízeno

Nenašli jste, co jste potřebovali? Napište nám

Čísla, která se mění správným směrem

620 Založených a prodaných společností
1845 Poskytnutých sídel společnosti
5 Let naší historie

Magazín

14.02.2018
Jak dlouho trvá založení společnosti?

Jak dlouho trvá založení společnosti? Při zakládání společnosti nelze nikdy určit přesný počet…

Celý článek

18.01.2018
Jak ukončit živnostenské podnikání?

Jak ukončit živnostenské podnikání Pokud se chystáte ukončit živnostenské podnikání, je dobré…

Celý článek

18.01.2018
Jak ukončit živnostenské podnikání

Pokud se chystáte ukončit živnostenské podnikání, je dobré vědět, co všechno musíte zařídit a jakým…

Celý článek

18.12.2017
Ručení společníka společnosti

Při založení společnosti s ručením omezeným, ale i jiné obchodní korporace, získáváte společně s…

Celý článek

Zavoláme vám

Máte zájem o naše služby nebo jen dotaz? Zadejte své číslo a my Vás kontaktujeme.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Další informace