Poradna - Pronájem sídla

Jak Vám můžeme pomoci?

...nebo si vyberte kategorii, která Vás zajímá.

Pronájem sídla

Tato možnost není. Pronájem sídla se hradí vždy na určité období, minimálně 6 měsíců.


Ano, v ceně je zahrnuto vystavení souhlasu s umístěním sídla podepsané a úředně ověřené majitelem dané nemovitosti. V ceně je i výpis z katastru nemovitostí.


Oddělíte své soukromí a podnikání. Ne vždy můžete nebo chcete využít svou soukromou adresu i jako sídlo firmy. Je nutná, pokud máte bydliště v zahraničí nebo na obecním úřadě.


Pokud se v bodě sídlo mění zakladatelská listina, pak je potřebný notářský zápis. Toto se stává, například když se sídlo firmy přesune z jednoho města do jiného nebo když je v zakladatelské listině je uvedena konkrétní adresa, a nikoli pouze město.


Poštu si můžete vyzvednout v naší centrální kanceláři na adrese Revoluční 15, Praha 1. Máme otevřeno každý všední den od 9 do 17 hodin.


Samozřejmě Vám dáme vědět. 14 dní před koncem platnosti smlouvy posíláme upozornění s proforma fakturou na další stejně dlouhé období pronájmu.


Nenašli jste, co jste potřebovali? Napište nám!

Kontaktní informace

Napište nám a my se Vám
ozveme do 24 hodin.

Čísla, která se mění správným směrem

9 500+ Založených a prodaných společností
15 000+ Poskytnutých sídel společnosti
10 Let naší historie

Novinky z našeho blogu

24.09.2021

Letos mohli živnostníci poprvé využít paušální daň. Zatím jste se k ní nepřihlásili a váháte, jestli se Vám to vyplatí? Kalkulačka Vám dá odpověď. Paušální…

Celý článek
23.09.2021

Víte, že výši poplatků úřadům stanovuje zákon? Váháte, jak použít kolkovou známku? Zjistěte vše o platbách za úkony veřejnoprávních subjektů. Díky našemu…

Celý článek
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Další informace