Rozhodli jste se začít podnikat, ale pro Vaši činnost je potřeba založit společnost s ručením omezeným? Založit v našem ekonomickém prostředí takovou společnost a zavést ji do praxe není ničím jednoduchým. Obvykle to bývá značně složitá administrativní záležitost. Pokud se chcete vyhnout případným komplikacím, je na čase zvážit využití služby s.r.o. na klíč. Svěříteli své záměry odborné firmě, zajistíte si tím bezpečný a klidný nástup do podnikatelských vod.

s.r.o. na klíč

Jednou z možností, jak si tuto situaci usnadnit je zřízení společnosti s ručením omezeným „na klíč“. Pod tímto pojmem si můžete představit již předzaložené společnosti, které jsou připraveny k dalšímu prodeji.

V případě, že budete tento typ firmy kupovat od seriózního prodejce, nemusíte se bát závazků ani jiných nepříjemných překvapení. Firmy jsou většinou předzakládány bez jakékoliv podnikatelské historie, aniž by vyvíjeli podnikatelskou činnost. Nicméně, pokud máte zájem o firmu s historií, ani to není problém. I naše společnost Vám dokáže nabídnout ke koupi firmu, která je založena již před několika lety, což může na zákazníka působit jako pozitivní a důvěryhodný faktor. Jako ujištění o bezdlužnosti firmy, Vám můžeme nabídnout záruku v podobě notářsky ověřeného potvrzení.

Výhody s.r.o. na klíč

Tento typ společnosti má výhody spočívající v jejich veškeré připravenosti, kterými máme na mysli:

  • přidělené IČ
  • již provedený zápis do OR
  • splacený základní kapitál
  • zajištěná registracek dani z příjmu PO

V případě, že by Vám nastavený systém přestal vyhovovat, můžete požadovat doladění detailů v podobě změny názvu firmy, jejího sídla apod. A kde může Vaše nová firma sídlit? Stačí si vybrat. V nabídce máme adresy sídla firmy na:

Dále Vám můžeme podnikání usnadnit dalšími službami, např. vedením účetnictví. A v případě Vašich dalších konkrétních požadavků nás neváhejte kontaktovat, uděláme vše, abychom vám vyšli vstříc.

PS: Připravili jsme pro Vás vzory dokumentů k založení s.r.o.. V souborech najdete například zakladatelské listiny, stanovy či vzory pozvánek na valnou hromadu. Ale pokud se Vám nechce řešit papírování, neváhejte a obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře níže.


Kontaktní informace

Napište nám a my se Vám
ozveme do 24 hodin.

Tuto stránku chrání služba reCAPTCHA a vztahují se na ni Zásady ochrany soukromíSmluvní podmínky společnosti Google.

Mohlo by Vás také zajímat